(8kB)
    

(88kB)

Adres szkoły
LXIV Liceum Ogólnokształcące
im. St. I. Witkiewicza
ul. Elbląska 51
01-737 Warszawa
tel. (22) 6332404
fax (22) 6332414
e-mail: liceum64@edu.um.warszawa.pl


RADA RODZICÓW
PRZY LXIV LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCYM:
01-737 Warszawa, ul. Elbląska 51
NIP 525-21-28-067
Bank Millennium S.A.
18 1160 2202 0000 0001 7078 9932


RADA RODZICÓW PRZY GIMNAZJUM NR 54:
01-737 Warszawa, ul. Elbląska 51
NIP 525-22-05-365
Bank Millennium S.A.
39 1160 2202 0000 0001 7092 0601
Informacje o ubezpieczeniu i szatni

UBEZPIECZENIE
W związku z koniecznością ubezpieczenia dzieci i młodzieży od następstw nieszczęśliwych wypadków, każdy uczeń LXIV LO zobowiązany jest do wpłaty składki ubezpieczeniowej w wysokości 44,- (czterdzieści cztery złote) w nieprzekraczalnym terminie do dnia 30.09.2017 r. Wpłaty zebrane przez skarbników klasowych wraz z listą wpłacających przyjmowane są w pokoju 104 – wysoki parter. W przypadku ubezpieczenia indywidualnego proszę o dostarczenie kserokopii polisy a w przypadku rezygnacji z ubezpieczenia - pisemnego oświadczenia rodziców o rezygnacji.


Ubezpieczenie z klasą


5 niezbędnych informacji o ubezpieczeniu NNW dla dzieci i młodzieży


Przewodnik dla rodziców dzieci ubezpieczonych


Oferta ubezpieczeniowa


SZATNIA
W LXIV LO wszystkich uczniów obowiązuje zakaz chodzenia w butach. Zmiana obuwia odbywa się w szatni, a nie na korytarzach i w klasach. Uczniowie klas pierwszych odbierają kluczyki do szafek ubraniowych w pok. 104 po wpłaceniu 15,- zł. kaucji. Kaucja zwracana jest po zakończeniu nauki w LXIV LO i po oddaniu kluczyka.

Zamówienia publiczne

Aktualne zamówienia publiczne

Procedura wydawania duplikatów

Procedura wydawania duplikatów legitymacji szkolnej
i duplikatów świadectwa szkolnego

Prodedura w pdf >>>>>

Załącznik nr 1 w pdf >>>>>

Załącznik nr 2 w pdf >>>>>

Wydarzenia

Wymiana ze szkołą w Mülheim - 2017

W dniach 24-27 kwietnia odbyła się wymiana polsko – niemiecka ze szkołą z Nadrenii Północnej Westfalii z miejscowości Mülheim. Grupa uczniów „Witkacego” spotkała się z młodzieżą niemiecką, witając ją w Krakowie.


(106kB)    (106kB)   


Więcej informacji >>>>>>>Finał Olimpiady Wiedzy o ZUS

Nasi uczniowie w składzie Magda Mazurek z klasy 1b, Wiktoria Szynkura i Eryk Szumański oboje z klasy 1d uczestniczyli w finale Olimpiady Wiedzy o ZUS i zajęli miejsce wśród najlepszych ośmiu zespołów. Nagrody i indeksy uczelni rozdawała pani prof. Gertruda Uścińska Prezes ZUS.


(106kB)    (106kB)   Wymiana ze szkołą w Elche - Hiszpania 2017

W dniach 11 - 18 marca kilkunastu uczniów naszej szkoły poznawało Hiszpanię dzięki wymianie ze szkołą w Elche. Wyjazd rozpoczął się od weekendu w gronie rodziny i relaksu, ale od poniedziałku było mnóstwo do zrobienia. Zwiedzanie starego miasta, parku palmowego, zajęcia w szkole. Dobrze, że mogliśmy spędzać wieczory podjadając tapasy i dyskutując w trzech językach. Odwiedziliśmy śliczną Alteę, szalony Benidorm, wzięliśmy udział w święcie ognia w Walencji i nie zauważyliśmy, kiedy minął tydzień. Pożegnanie nie było proste, ale na szczęście już niedługo gościmy Hiszpanów w Warszawie!


Galeria zdjęć

PrezentacjaPoligon Przedsiębiorczości 2017

 • Galeria zdjęć z Poligonu 2017

 • Sprawozdanie z Poligonu 2017


 • Koncert Noworoczny 2017

  4 stycznia już po raz trzeci odbył się w naszej szkole Koncert Noworoczny. W koncercie wystapili uczniowie Liceum „Witkacego” i Gimnazjum nr 54. Była muzyka klasyczna, jazz, piosenka i kolędy. Program był naprawdę imponujący, lista wykonanwców długa i mogliśmy się przekonać, że mamy w szkole mnóstwo utalentowanycuh muzycznie osób. Dopisała także publicznośc. Mamy nadzieję, że wydarzenie to na stałe zagości w kalendarzu imprez witkacowskich.


  Galeria zdjęć  Wigilia 2016 w „Witkacym”

  Radosny tłok, sentymentalne wspomnienia, uśmiechy, wzruszenia, samodzielnie robione prezenty, głośne kolędy, życzenia, wesoła wrzawa, muzyczna oprawa, absurdy codzienności, moc gości, pyszne potrawy, organizacyjne zabawy…


  (106kB)    (106kB)    (106kB)  Modelowy Europejski Parlament 2016

  W dniach od 29.10 do 5.11 2016 uczniowie naszej szkoły: Lucyna Szczykutowicz i Jakub Feleszko uczestniczyli w obradach Modelowego Europejskiego Parlamentu, czyli MEPu. Wydarzenie miało miejsce w pięknej Kopenhadze. Nasi delegaci pracowali z najtęższymi młodymi umysłami całej Europy i przyczyniali się do budowania więzi międzynarodowych, a co za tym idzie integracji europejskiej. Wypracowali także kilka naprawdę przełomowych rozwiązań, które będą zaprezentowane na prawdziwym Europarlamencie w Strassburgu w obecności wszystkich eurodeputowanych. Polska delegacja (a w tym ucziowie Witkacego) zaprezentowała się wspaniale. Zachwycona była też pani Ambasador, która przyjęła naszą delegację w Ambasadzie Polskiej w Kopenhadze. Następna sesja Modelowego Europejskiego Parlamentu już w lutym. Tym razem będzie w Maastricht, Strassburgu i Brukseli. Mamy nadzieję, że Witkacy po raz kolejny będzie reprezentowany przez mocną ekipę!


  Galeria zdjęć  Mistrzostwa Dzielnicy Żoliborz w Piłce Ręcznej

  W dniach 4-10.11.2016r. reprezentacje chłopców i dziewcząt LO LXIV im St.I. Witkiewicza brały udział w rozgrywkach o Mistrzostwo Dzielnicy Żoliborz w Piłce Ręcznej. Dziewczęta grały systemem ligowym w grupie 4 zespołowej. Z trzech spotkań wygrały dwa i zajęły drugie miejsce! Zespoły chłopców były podzielone na dwie grupy. Nasza drużyna zajęła drugie miejsce w grupie i awansowała do półfinału. Ostatecznie chłopcy zakończyli rozgrywki na 4 miejscu. Gratulujemy


  Galeria zdjęć  Dzień Edukacji Narodowej w „Witkacym”

  Dnia 14 października szczególnie uroczyście obchodziliśmy Dzień Edukacji Narodowej. Tego dnia odbyło się w naszej auli uroczyste odsłonięcie tablicy pamiątkowej i nadanie auli imienia dr Danuty Nakonecznej – wybitnej nauczycielki, założycielki Towarzystwa Szkół Twórczych, Towarzystwa Szkół Aktywnych i Towarzystwa Nauczycieli Olimpijskich. O dokonaniach i nowatorskim podejściu do edukacji dr Danuty Nakonecznej opowiedziała uczniom zaproszona na uroczystość założycielka naszego liceum i była dyrektor Pani Jolanta Lipszyc. W dalszej częśći uroczystości Pani Dyrektor Beata Zdanowicz odczytała nazwiska nauczycieli, którzy otrzymali w tym roku Nagrody Prezydenta Miasta, Burmistrza Dzielnicy Żoliborz i Nagrody Dyrektora Szkoły. W imieniu Rady Rodziców 64 LO głos zabrał przewodniczący Rady Pan M. Szczykutowicz, po czym uczniowie klasy II b przedstawili krótki, dowcipny program artystyczny, który wszystkim bardzo się podobał. Po oficjalnych uroczystościach był jeszcze czas na spotkanie w grupie nauczycieli i byłych pracowników szkoły przy kawie i wspaniałym torcie ufundowanym przez Radę Rodziców.


  (106kB)    (106kB)  Fakultet matematyczny 2016

  W dniach 3-7 października 2016r w ramach fakultetu matematycznego, odbyła się II Jesienna Szkoła Matematyki we Wrocławiu. Najważniejszą częścią naszego wyjazdu były zajęcia na Uniwersytecie Wrocławskim z pracownikami naukowymi Instytutu Matematycznego, Instytutu Informatyki i Instytutu Astronomii. 30 - osobowa grupa naszych uczniów pod opieką nauczycieli matematyki, poza zdobywaniem wiedzy miło spędziła czas poznając z różnych stron to jedno z najpiękniejszych miast Polski. Więcej szczegółów na temat wyjazdu można poznać zaglądając do programu...


  Program fakultetu


  Galeria zdjęć


  Film na youtube  Międzyszkolne Zawody Sportowe Dzielnicy Żoliborz

  W dniu 26.09.2016 r. odbyły się Międzyszkolne Zawody dzielnicy Żoliborz. Z naszego liceum udział wzięło 17 osób.
  Na podium stanęli:
  - Marianna Reszkowska z 1 d - 1 miejsce w biegu na 1000 m
  - Zuzanna Kiewel z 1 a - 3 miejsce w biegu na 2000 m oraz
  - Mateusz Molenda z 1 b - 3 miejsce w biegu na 1500 m.
  Do Warszawskiej Olimpiady Młodzieży zakwalifikowała się Marianna Reszkowska, Natalia Sidor, Zuzanna Nawalska, Martyna Zarzycka,Klaudia Chwiejczak, Zuzanna Kiewel, Martyna Kaczmarek, Wiktoria Jakubowska, Jeremi Mrozinski, Mateusz Molenda, Eryk Szumanski, Jakub Przywara i Marcin Grudziński.
  Serdecznie gratulujemy.

  Galeria zdjęć  AREOPAG SPORTOWY 2016,
  organizowany pod Honorowym Patronatem Polskiego Komitetu Olimpijskiego


  Sprawozdanie  Spotkanie z młodzieżą z Izraela
  Po raz kolejny młodzież naszego liceum ( klasy Ia i IIa ) mogła spotkać się z młodzieżą z Izraela. Grupa prawie 70 uczniów szkoły licealnej odwiedziła nas w miniony piątek ( 09.09). Gości powitała Pani Dyrektor Beata Zdanowicz a uczeń klasy Ia Daniel Dahan tłumaczył powitanie Pani Dyrektor na hebrajski, czym wzbudził ogromne zainteresowanie. Po krótkich zajęciach integracyjnych odbył się mecz piłki nożnej, który wygrali uczniowie „Witkacego”. Było to bardzo miłe spotkanie i mamy nadzieję, że w przyszłym roku znowu się spotkamy.


  Zdjęcia  Wyjazd integracyjny klas pierwszych
  Klasy pierwsze naszego liceum powitały nowy rok szkolny wyjazdem integracyjnym do Jachranki. Po uroczystym rozpoczęciu roku szkolnego dnia 01.09 i zajęciach integracyjnych z klasami drugimi dnia 02.09, uczniowie klas pierwszych wyjechali na dwa dni do ośrodka wypoczynkowego w Jachrance, gdzie integrowali się korzystając ze wsparcia Pani dyrektor, wicedyrektor, wychowawców, psychologa i instruktorów.


  Więcej informacji  Rozpoczęcie roku szkolnego 2016 w Witkacym
  Dnia 1.09 o godz. 17.00 odbyło się w naszej szkole uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2016/2017. Po powitaniu nauczycieli i uczniów przez Panią Dyrektor Beatę Zdanowicz, uczeń klasy IIa Daniel Dahan zagrał dwa utwory na gitarze klasycznej, po czym wszyscy zaproszeni zostali na wykład inauguracyjny „Dyskretny urok klasycyzmu” wygłoszony przez kustosza Zamku Królewskiego pana Daniel Artymowskiego. Niech hasło z wykładu inauguracyjnego SAPERE AUDE towarzyszy nam w tym roku szkolnym.

  Więcej informacji dokument pdf  Kształtowanie Architektury Przestrzeni


  Więcej informacji dokument pdf  Wymiania z Hauptschule "patron" w Mülheim w dniach od 23 do 29 kwietnia


  Więcej informacji dokument pdf  Wymiana „Witkacego” z Colegio San Jose w Elche


  Więcej informacji dokument pdf

  Galeria zdjęć  W dniach 10-12 grudnia 2015 r. odbyła się, jak co roku, Konferencja Federacji Stowarzyszeń – Towarzystwa Szkół Twórczych TST i Stowarzyszenia Szkół Aktywnych SSA.


  Więcej informacji dokument pdf  Goście ze Szkoły im. Marks & Spencer ZiV High School z Jerozolimy


  Więcej informacji dokument pdf
  Zdjęcia ze spotkania  Sprawozdanie z sesji European Youth Parliament we Wrocławiu

  Więcej informacji dokument pdf


  Wiosenna sesja Modelowego Parlamentu Europejskiego

  Więcej informacji dokument pdf


  AREOPAG SPORTOWY 2014

  Informacja dokument pdf


  WICFEST 2014

  Informacja dokument pdf

  Zdjęcia z Wicfestu


  Wymiana ze szkołą w Mulheim 2014

  W dniach 23-29 marca gościliśmy w Polsce niemieckich uczniów z Gustav-Heinemann-Schule z Mülheim. W ramach projektu historycznego zwiedzaliśmy zabytki Krakowa, odwiedziliśmy Oświęcim, oraz zaprezentowaliśmy naszym gościom Warszawę. Wszystko odbyło się w przyjemnej atmosferze, mimo niekoniecznie sprzyjającej pogody. Wymiana została dofinansowana przez Polsko-Niemiecką Współpracę Młodzieży.
  Zdjecia z wymiany


  W dniach 22-28 marca klasa 1b uczestniczyła w wymianie Warszawa - Hannover.
  W programie znalazły się: zwiedzanie Zamku Królewskiego, podziwianie panoramy Warszawy z 30 piętra PKiNu, gra miejska i nauka poloneza. Odbyła się także dwudniowa wycieczka do Krakowa ze zwiedzaniem Wawelu i muzeum Galicji. W czerwcu jedziemy do Hannoveru.

  (335kB)


  Obrady Młodzieżowego Parlamentu Europejskiego
  w Wilnie 2013  Informacja dotycząca Obrad MPU w Wilnie

  Zdjęcia


  Warsaw Model United Nations
  Warsaw Model United Nations, czyli WawMUN, odbył się w tym październiku po raz szósty. Do Warszawy przyjechało ponad 300 osób z całego świata pochodzący z 20 krajów, m.in. z Kolumbii, Turcji, Egiptu, Włoch, Danii, Litwy i Węgier, Model United Nations to konferencje organizowane na całym świecie od samego początku istnienia Organizacji Narodów Zjednoczonych. Młodzi ludzie wcielają się w reprezentantów państw członkowskich i tak jak oni zasiadają w poszczególnych organach ONZ. Prezentując poglądy i interesy krajów, które zostały im wcześniej przydzielone, nie tylko omawiają problemy, którymi zajmują się prawdziwi dyplomaci, ale również starają się stworzyć rezolucje, które problemy te rozwiązują.
  Po raz siódmy w stolicy odbywa się symulowana sesja ONZ dla młodzieży z całego świata, w której uczestniczą delegaci między innymi z Norwegii, Stanów Zjednoczonych, Turcji, Bułgarii, Francji, Afganistanu, Nigerii. Organizatorem konferencji są uczniowie II Liceum Ogólnokształcącego im. Stefana Batorego w Warszawie. Przewodnim hasłem tegorocznej konferencji jest Challenges in Asia (czyli „Wyzwania w Azji”). Trwają obrady w sejmowych salach komisji przy ul. Wiejskiej. W sobotę 19 października przewidziane są obrady symulowanego Zgromadzenia Ogólnego ONZ w sali plenarnej Sejmu i uroczystość zakończenia konferencji w auli II LO im. Stefana Batorego przy ul. Myśliwieckiej.
  Tegoroczna konferencja odbyła się pod patronatem Marszałka Sejmu RP, Ministra Spraw Zagranicznych, Ministra Edukacji Narodowej i Prezydenta m. st. Warszawy. Współorganizatorem było Stowarzyszenie Narodów Zjednoczonych w Polsce. Partnerem Strategicznych wydarzenia został Bank Zachodni WBK, a dodatkowego wsparcia udzielili Zamek Królewski w Warszawie i Polskie Linie Lotnicze LOT.
  Zdjęcia


  3-4 września 2013 r. wyjazd integracyjny klas pierwszych do Jachranki
  Zdjęcia z wyjazdu


  2 września 2013 r. o 1700 Witkacy rozpoczął nowy rok szkolny. Pani dyrektor Beata Zdanowicz-Garnuszek przywitała gorąco wszystkich przybyłych uczniów, nauczycieli, absolwentów i rodziców. Było niezwykle uroczyście i ciekawie. Wykład inauguracyjny wygłosił pan dr Jacek Wasilewski. Mówił on o potrzebie rozumienia świata i siebie, o odnajdywaniu sensu. W krótkim programie artystycznym wystąpili uczniowie klasy 2a - Ola Przybysz (śpiew) oraz Rafał Domański (wiolonczela). Wielkie podziękowania dla klasy 2a i ich wychowawców: p. Joli Bukały i p. Grzegorza Kozłowskiego za przygotowanie tej uroczystości! Zdjęcia z uroczystości


  WICFEST 2013 w "Witkacym"

  26 czerwca 2013 r. w LXIV LO odbył się kolejny WICFEST, czyli Dzień Patrona. Było wiele atrakcji: kawiarenka, kiermasz książek, mecz siatkówki nauczyciele kontra uczniowie, tyrolka, koncert Karoliny Jastrzębskiej z 2a. Wielkie podziękowania dla klasy 1a oraz p. Jolanty Bukały i p. Anny Tulczyńskiej. Zebraliśmy 919,21 zł!!! Pięniądze zostaną przekazane na szczytne cele!!!

  Galeria zdjęć >>>>>>>


  Wymiana ze szkołą w Muelheim 2013

  (335kB)

  Relacja z wymiany >>>>>>>

  Galeria zdjęć >>>>>>>


  Sprawozdanie
  z wymiany Warszawa - Hannover marzec 2013

  (335kB)

  Relacja z wymiany >>>>>>>


  "Gdzie była Dyrekcja, kiedy Jej nie było?"

  Relacja z pobytu w Anglii >>>>>>>


  „Zaproś profesora na kawę”

  Rada Pedagogiczna dając odpór głosom twierdzącym, że w „Witkacym się nic nie dzieje” ruszyła do artystycznego wyrażenia siebie. Motywowani przez szkolnego psychologa, który obiecał nie interpretować powstających dzieł, nauczyciele tworzyli unikatowe kubki. Dzieła te zostały przekazane na aukcję. Zebrane w ten sposób fundusze zostaną przekazane jednemu z warszawskich Domów Dziecka. Pierwsza część aukcji odbyła się podczas szkolnej wigilii, jednak ze względu na dużą ilość zainteresowanych i licytujących nie udało się wylicytować wszystkich przygotowanych dzieł. Dlatego w kolejne poniedziałki stycznia podczas długiej przerwy licytowane będą kolejne unikalne kubki. Ostatnio padł rekord – ponad 200 zł za kubek z indiańskim motywem profesora Szuchty. Wszystkim dziękuję za współprace i pomoc, kupującym za zaangażowanie, zapraszam na dalsze aukcje – organizator Anna Tulczyńska


  Europa w Witkacym!!!

  14 grudnia br. w naszej szkole odbył się Dzień Europejski. Każda klasa I i II miała przygotować spektakl pod hasłem "Wielkie dzieła literatury europejskiej". Najlepsze zespoły zostały nagrodzone. Brawa dla klas 2a (I m-ce), 1b (II m-ce) i 2b (III m-ce)! Wszystkim uczestnikom gratulujemy pomysłów!!!

  Galeria zdjęć z Dnia Europejskiego >>>>>>>


  LXIV LO na Sesji Młodzieżowego Parlamentu Europejskiego w Madrycie

  (143kB)      (143kB)      (143kB)     

  Więcej informacji >>>>>>>


  Sprawozdanie z Międzynarodowej Konferencji Model United Nations w Warszawie

  Więcej informacji >>>>>>>


  Sesja korczakowska w Witkacym

  W dniach 7-8 listopada 2012 r. w naszej szkole odbyła się sesja humanistyczna poświęcona życiu i twórczości Janusza Korczaka. 7 listopada (środa) o 11.30 rozpoczęła się dyskusja panelowa, w której brali udział uczniowie i nauczyciele oraz zaproszeni goście: p. Karol Yaron Becker z Izraela, p. Anna Kamińska
  oraz p. Jan Mencwel. Wspólnie zastanawialiśmy się nad współczesnym wykorzystaniem myśli Janusza Korczaka, nie uciekając od tematów kontrowersyjnych. Rozmawialiśmy o relacji uczeń-wychowawca. Tego dnia można było również obejrzeć filmy związane z J. Korczakiem zrealizowane przez uczniów oraz spektakl przygotowany przez uczniów klasy 1c. Uczniowie przygotowali także degustację potraw kuchni żydowskiej oraz pokaz izraelskiego filmu fabularnego dotyczącego życia współczesnych chasydów. 8 listopada (czwartek) o 9.00 każda klasa spotkała się z wychowawcami i przewodnikiem
  w wybranym miejscu związanym z J. Korczakiem. Następnie ok. 10.00 wszyscy uczniowie i nauczyciele przybyli na Umschlagplatz (ul. Stawki). Po krótkiej uroczystości ok. 10.30 odjechaliśmy do Treblinki – miejsca zagłady ok. 900 000 ludzi, wśród których był również Janusz Korczak ze swoimi dziećmi. Tam
  w ciszy i w zadumie uczniowie odczytali wiersze i relacje związane z tematyką Holokaustu. Następnie zapaliliśmy znicze i złożyliśmy kwiaty pod pomnikiem Janusza Korczaka – jedynym miejscu w Treblince upamiętniającym konkretną osobę. Około godziny 15.00 wróciliśmy do Warszawy. Były to ważne dwa dni
  w życiu naszej szkoły – okazja do refleksji, zadumy, także dyskusji.
  Nie wymienimy nazwisk wszystkich uczniów zaangażowanych w ich przygotowanie (zbyt wielu ich było), jednak nie sposób przy tej okazji nie podziękować Jackowi Czechowi z II b i Kai Kaniewskiej z III a za szczególne zaangażowanie!

  Galeria >>>>>>>


  Święto patrona WICFEST

  Wicfest to ¦więto patrona w iście witkacowskim stylu. W tym roku, oprócz sprawdzonych akcji takich jak kawiarenka z dziełami sztuki kulinarnej, kiermasz książek, gry planszowe i loteria, dołączyły nowe atrakcje - coś dla ciała czyli mrożący krew w żyłach dyrekcji (podpatrywała przez okno) zjazd tyrolką, a także coś dla ducha czyli fantastyczne mini wykłady Ciała Pedagogicznego i Matki Założycielki. Nie zabrakło także stoiska z torbami i koszulkami z wizerunkiem szacownego patrona.
  Jeszcze raz bardzo dziękujemy wszystkim, którzy pracowali przy organizacji imprezy, a także tym, którzy przybyli razem z nami cieszyć się z życia. Nieobecnych zapraszamy za rok.
  Dzięki hojności wszystkich obecnych dało na się zebrać poważną sumę. 600 złotych przekazaliśmy do Liceum nr I im. Limanowskieg na rzecz uczennicy, dla której zbierał fundusze cały Żoliborz. A pozostałą kwotę - około 1000 zł przeznaczyliśmy na zakupy dla świetlicy w Kołońcu. Udało nam się spełnić prawie wszystkie ich życzenia. W 11 pudłach jakie zostały wysłane do świetlicy po za naszymi darami znalazł się sprzęt sportowy, odtwarzacz CD, środki czystości, kawa, herbata, cukier i kubki.
  Po za tym udało nam się namówić na współpracę Wydawnictwo Nowa Era, które sfinansowało przesyłkę, a także dołączyło do niej kilka pudeł książek i gier. Jeszcze raz bardzo dziękujemy Wam za to, że znów pokazaliście, że jesteście wielcy.

  (106kB)   (106kB)   (106kB)
  Zdjęcia dzieci w świetlicy w Kołońcu


  Bal Absolwentów 2012
  10 lat po maturze

  Zdjęcia i więcej informacji


  Debata u Prezydenta

  13 grudnia 2011 r. uczniowie nasze szkoły wzięli udział w spotkaniu Prezydenta Bronisława Komorowskiego z młodzieżą w Pałacu prezydenckim. Spotkanie zorganizowano w 30 rocznicę ogłoszenia stanu wojennnego.

  (106kB)    (106kB)
  (106kB)    (106kB)


  Spotkanie z prof. Leszkiem Balcerowiczem


  (106kB)

  Więcej informacji


  Współpraca młodzieży z "Witkacego" z młodzieża w Chicago Więcej informacji


  Graffiti w Witkacym - Więcej informacji


  SOFA 2011 w Witkacym - Więcej informacji


  Dzień Edukacji w Witkacym-Galeria


  Obchody XX-lecia LXIV LO -Galeria


  Spotkanie Absolwentów z okazji XX-lecia LXIV LO -Galeria


  Studniówka 2010 w Witkacym -Galeria


  Dzień europejski w Witkacym -Galeria


  Szkoła Zimowa 2010 -Prezentacja


  Otwarcie nowej sali gimnastycznej i bloku
  w Zespole Szkół Nr 54

   >>>>>>  Więcej informacji

   >>>>>>  Galeria


  Szkoła Zimowa 2009 -Galeria


  Dzień Patrona w Witkacym -Galeria


  Bal absolwentów 2009 -Galeria


  Informacja!!!
  Spotkanie z młodzieżą z Izraela
  W dniu 12.09 miało miejsce spotkanie w Hotelu Bella Vista na Tracie Brzeskim młodzieży z Polski z młodzieżą ze szkoły Leo baeck z Hajfy w Izraelu. W spotkaniu uczestniczyli kilku uczniów z LO nr 28 im. J. Kochanowskiego oraz uczniowie z LO nr 64 im. St. Witkiewicza Młodzież bawiła się, integrowała, śpiewała i tańczyła.

   

  W dniu 05.03 2010 r. przyjechała do naszego Liceum duża grupa uczniów z Izraela ze szkoły ZIV High School w Jerozolimie.
  Galeria >>>>     Sprawozdanie >>>>

  Uczniowie Witkacego w Berlinie
  w 20 rocznicę upadku muru

   

  więcej informacji >>>>  (4kB)     (27kB)     (5kB)    (11kB)    (14kB)
  Ranking Szkół Ponadgimnazjalnych

  Jesteśmy Szkołą Olimpijską!!!
  Kapituła Ogólnopolskiego Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych 2016 ogłosiła wyniki rankingu:
  więcej dokument pdf  >>>

  (4kB)

  (4kB)   (4kB)
  (4kB)   (4kB)

  Informacje

  Zajęcia sportowe w ramach Programu "Szkolny Klub Sportowy 2017" odbywają się w czwartki w godzinach 15:30-16:30 i w piątki w godzinach 15:30 - 16:30. Tematyka zajęć to głównie gry zespołowe.


  Zapraszam, Tomasz Andrejczyk  (4kB)
  Stypendia m. st. Warszawy im. Jana Pawła II
  25 lat Rankingu Liceów Warszawskich 2016
  Więcej informacji >>>>

  (4kB)
  Na Salonie Perspektyw >>>>

  Szkoła Sukcesu
  (4kB)


  Studniówka 2016 w Witkacym
  Nagranie TVN24 >>>>


  Korzystanie z e-podręczników
  www.epodreczniki.pl >>>>


  Szkoła Zimowa 2016
  Prezentacja dokument pdf >>>>


  Dziennik elektroniczny!!!
  https://mobireg.pl/zs54-war

  25 lat LXIV LO im. Stanisława Ignacego Witkiewicza Witkacego świętowaliśmy dwa dni i niektórym było mało…

  Podsumowanie 25-lecia dokument pdf >>>>>

  Pan Paweł Ploch - Song o Witkacu na Youtubie>>>>>

  Galeria zdjęć "Dzień pierwszy 16.10.2015" >>>>>

  Galeria zdjęć "Dzień drugi 17.10.2015" >>>>>  Fundacja Forum Dialogu zaprasza

  Na bezpłatne warsztaty Szkoły Dialogu realizowane są pod patronatem Ministerstwa Edukacji Narodowej i z rekomendacją Rzecznika Praw Obywatelskich.
  Plakat rekrutacji >>>>>
  Więcej informacji dokument pdf >>>>>


  Wielkie gratulacje dla naszej absolwentki!!!
  Agata Trzebuchowska grająca główną rolę w filmie Pawła Pawlikowskiego "Ida" - nagrodzonym OSCAREM to nasza absolwentka (matura 2011)!!!  Informacja dotycząca ubezpieczenia i warunków korzystania z szatni

  Dokument pdf >>>>>


  Oświadczenie ucznia pełnoletniego

  Oświadczenie >>>>>


  Informacja dla uczniów dotycząca ubezpieczenia i korzystania z szatni w roku szkolnym 2013/14

  Informacja >>>>>  Ogłoszenie

  Zgoda na zbiórkę pieniędzy na pomnik dla wybitnego nauczyciela naszego LO Pana Stanisława Strycharza.
  Informacja od Michała Kuźniarskiego
  Decyzja o przeprowadzenie zbiórki
  Informacja na Facebooku


  Zapraszamy na stronę Poligon Przedsiębiorczości www.poligon.liceum64.pl


  Dyrekcja Zespołu Szkół nr 54 wynajmie salę gimnastyczną
  duża-640 m2/ do prowadzenia zajęć sportowych
  i rekreacyjnych.
  Terminy i opłaty do ustalenia u Kierownika Administracyjnego w pokoju nr 104, tel. 22 633 24 04 wew. 15.


  (25kB)

  Pracownie komputerowe i Multimedialne Centrum Informacyjne współfinansowane ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego

  więcej >>>

  Uczeń klasy III Grzegorz ¦cibisz otrzymał Stypendium Rady Ministrów oraz Dyplom Ministra Edukacji Narodowej za wybitne osiągnięcia edukacyjne.


  LXIV LO Szkołą Wspierającą Uzdolnionych


  17 czerwca 2009 na uroczystości wręczenia dyplomów laureatom olimpiad przedmiotowych - Olimpiady 2008/2009
  LXIV LO "Witkacy" otrzymało Certyfikat Szkoły Wspierającej Uzdolnionych

  (71kB)


  Podziękowania
  dla uczniów LXIV LO

  Uczniowie LXIV LO im. St. I. Witkiewicza w marcu 2009 wzięli udział w II etapie konkursu "W 90 Rocznicę Odzyskania Niepodległości" zorganizowanego pod patronatem Prezydenta RP. Za aktywną i dojrzałą postawę oraz zdyscyplinowanie i chęć współpracy Szkoła otrzymała podziękowanie z Kancelarii Prezydenta Rzeczpospolitej Polskiej

   


  Informacja!!!

  Internetowy informator dla kandydatów na studia

  www.emta.pl