Poligon Przedsiębiorczości

      Poligon Przedsiębiorczości to nowoczesny projekt edukacyjny, który obejmuje zagadnienia z dziedziny ekonomii, biznesu i przedsiębiorczości. Trwa dwa dni. Jest skierowany do licealistów z całej Polski.

      Organizatorami są nauczyciele, uczniowie oraz absolwenci LXIV Liceum Ogólnokształcącego im. Stanisława Ignacego Witkiewicza w Warszawie.

      Celem inicjatywy jest szerzenie wiedzy ekonomicznej, promowanie postaw przedsiębiorczych oraz stworzenie platformy do spotkań i dyskusji dla młodych ludzi zainteresowanych tematyką gospodarczą. Każda edycja opatrzona jest tematem przewodnim, który stanowi podstawę wszystkich działań w ramach projektu.

      W skrócie:
Przyjeżdżacie do nas w poniedziałek po feriach na 13:00, jecie obiad i cały dzień bierzecie udział w warsztatach i wykładach prowadzonych przez czołowych polskich przedsiębiorców. Następnie jemy kolacje i idziemy spać (!). Następnego dnia po śniadaniu startujemy o ósmej i do czternastej mamy ciąg dalszy atrakcji. Wszystko kończy quiz i rozdanie zaświadczeń o uczestnictwie :)