4-5 kwietnia 2014

„Jesteśmy zjednoczeni w tym jak bardzo się różnimy”


SOFA 2014
V edycja Scenicznego Otwartego Festiwalu Artystycznego w LXIV Liceum Ogólnokształcącym im. St. I. Witkiewicza w Warszawie.


Masz pasję? Coś co stanowi Twoją motywację do działania? Jesteś artystą? Pragniesz stanąć przed publicznością spragnioną Twojej twórczości? Nie czekaj ani chwili! Pokaż na co Cię stać! Łap za mikrofon, kamerę, pędzel, aparat, nić i TWÓRZ.

Brak Ci inspiracji? Chcesz doświadczyć czegoś niezwykłego? Poczuć niesamowite emocje? Poznać interesujące osoby? Nie wahaj się! Otwórz umysł i serce na nową, jubileuszową odsłonę SOFY. Czeka na Ciebie mnóstwo niespodzianek... W tegorocznej edycji tematem przewodnim festiwalu jest surrealizm, będący inspiracją dla twórców chcących zaprezentować się na festiwalu.

W czasie trwania SOFY teren szkoły zmienimy w nieziemską przestrzeń gdzie będziecie mogli unieść się parę stóp nad ziemią... oraz podyskutować z jury oceniającym pracę artystów, spróbować pysznych przekąsek w SOFOWEJ kawiarni, nabyć multum gadżetów i znajomości ;-) a przede wszystkim poczuć fantastyczną atmosferę, którą będziemy TWORZYĆ wspólnie!

Wszystkim artystom biorącym udział w festiwalu gwarantujemy upominki, a najlepszym z najlepszych niezwykłe nagrody m.in. warsztaty z cenionymi w świecie kultury osobowościami czy możliwość zaprezentowania swojej twórczości w wielu „ukulturowionych” miejscach. Do tego świetna zabawa obfitująca w doświadczenie! Czekamy na Ciebie! Już dziś zaplanuj 4 i 5 kwietnia tak, abyś mogł być w tych dniach razem z nami! Do zobaczenia :-)