Referencje

Hubert Taładaj

Witkacy” to nie tylko liceum, to po prostu życie, stan ducha i nadzwyczajna atmosfera – zarówno swoistej wolności, jak i fenomenalnej możliwości osobistego rozwoju. Cały czas coś się tutaj dzieje i trudno przejść obojętnie obok codziennego życia przy Elbląskiej.

Kinga Dziobiak

Od kiedy przekroczyłam próg szkoły w pierwszej klasie, Witkacy zmienił moje życie na wiele sposobów. To tutaj nauczyłam się, że szkoła jest domem nauki, ale także miejscem spotkań ze wspaniałymi ludźmi. Moja wymarzona szkoła dała mi więcej niż myślałam, bo to właśnie Witkacy pomógł mi otworzyć się na siebie i świat.

Piotr Bauer

Gdybym musiał nazwać jednym słowem, co lubię w tej szkole powiedziałbym – „inność” – a co to takiego? Jest to wszystko dzięki czemu czuję się swobodny i gotowy do działania – brak dzwonków, spokój na przerwie i wyczuwalną chęć samorozwoju moją i moich znajomych

Bartosz Bieliński

Szkoła? Trochę na pewno, ale bardziej określiłbym Witkacego jako miejsce do realizacji siebie i swoich pasji, które przy okazji pozwoli mi osiągnąć dobre wyniki na maturze