Pomoc pedagogiczno-psychologiczna

Wszystkich zainteresowanych rozmową z psychologiem lub pedagogiem zapraszamy do odwiedzania naszego pokoju. Pokój psychologa i pedagoga znajduje się na III piętrze za drzwiami numerem 310.

Można także skontaktować się z nami telefonicznie tel. 22 633 24 05

Anna Tulczyńska

Psycholog, nauczyciel dyplomowany

Ukończyła Wydział Psychologii Uniwersytetu Warszawskiego, specjalizacje: Psychoterapia i Psychologia Wychowawcza, a także czteroletnią Szkołę Psychoterapii Behawioralno-Poznawczej CBT. Od ukończenia studiów stale doskonali swoje umiejętności. Ma wieloletnie doświadczenie w pracy z dziećmi i młodzieżą. Odbyła staż w Młodzieżowym Ośrodku Profilaktyki i Psychoterapii „MOP” oraz Fundacji Dzieci Niczyje.

Jest autorką kilkudziesięciu publikacji psychologicznych – poradnikowych dla nauczycieli i dyrektorów szkół. Jest absolwentką „Witkacego”.

W LXIV Liceum Ogólnokształcącym zajmuje się pomocą psychologiczna dla uczniów, poradnictwem dla rodziców i wsparciem merytorycznym dla nauczycieli. Na indywidualne spotkania zapraszam: uczniów mających problemy z odnalezieniem się w nowym środowisku, mającym kłopoty emocjonalne, trudności w nauce, trudności w budowaniu satysfakcjonujących relacji z innymi, potrzebujących wsparcia w planowaniu swojej przyszłości, a także rodziców zaniepokojonych zmianami w zachowaniu swojego dziecka, mających kłopoty w komunikacji z dorastającymi dziećmi, zaniepokojonych sytuacja szkolną dziecka.

specjalisty
PONIEDZIAŁEKWTOREKŚRODACZWARTEKPIĄTEK
Anna Maciejewska
PEDAGOG
9.00-12.0012.00-17.009.30-13.3010.00-16.009.00-13.00
Anna Tulczyńska
PSYCHOLOG
8.00-12.308.00-14.30
Sylwia Gruchała
PSYCHOLOG
8.00-12.008.00-15.00
Anna Dudziewicz
PEDAGOG
11.00-17.00

LXIV LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCACE współpracuje Z PORADNIĄ PSYCHOLOGICZNO-PEDAGOGICZNĄ nr 3, ul. Felińskiego 15 – wejście od ul. Bitwy pod Rokitną, tel. 22 839 48 67.

W Przychodni SPZZLO Warszawa – Żoliborz przy ul. Żeromskiego 13 funkcjonuje Ośrodek Środowiskowej Opieki Psychologicznej i Psychoterapeutycznej dla Dzieci i Młodzieży , w ramach którego działa Poradnia psychologiczna dla dzieci i młodzieży.
Ośrodek udziela świadczeń w zakresie porad psychologicznych, diagnostycznych, sesji psychoterapii (indywidualnej, rodzinnej, grupowej), sesji wsparcia psychospołecznego, wizyt domowych/środowiskowych – bez skierowania.