Podziękowanie za przedświąteczną zbiórkę darów

Filip Żelichowski 30 grudnia 2019

„Serdecznie dziękujemy wszystkim Nauczycielom, Rodzicom i Uczniom za zaangażowanie się w przedświąteczną zbiórkę darów dla hospicjum i ośrodka preadopcyjnego Gajusz w Łodzi oraz dla ubogich rodzin z Białołęki. Dzięki Państwa zaangażowaniu i wsparciu kiermaszu zorganizowanego w trakcie zebrania z Rodzicami (28.11.2019) udało się zebrać aż 3803 złote i 51 groszy! Z tych środków zakupione zostały ubrania dla dzieci, żywność i inne niezbędne produkty dla Rodzin i Hospicjum.
Dwie wolontariuszki z klasy 2b wraz z panią Dorotą Kowalską zawiozły w piątek (13.12) kilkadziesiąt paczek pieluch, chusteczek, słoiczków, kaszek oraz innych produktów niezbędnych do opieki nad dziećmi do siedzimy Fundacji Gajusz. Zebranych rzeczy było tak dużo, że potrzebny będzie dodatkowy kurs do Łodzi, by je wszystkie dostarczyć! Z zebranych na kiermaszu świątecznym pieniędzy planujemy zakupić jeszcze łóżka do hospicjum stacjonarnego, które jest jedynym z obszarów działania Fundacji. Państwa pomoc spotkała się z ogromną wdzięcznością ze strony pracowników. Mamy nadzieję, że uda nam się kontynuować wsparcie miejsca, które otacza dzieci w trudnej sytuacji tak ogromną miłością i dobrocią.
W tygodniu przedświątecznym wolontariusze wraz z p. Kowalską będą odwiedzali potrzebujące Rodziny dostarczając im przygotowane dzięki Państwa pomocy paczki i prezenty”.