Warning: include(/116983): failed to open stream: No such file or directory in /home/virtualki/235714/wp-includes/class-wp.php on line 821

Warning: include(): Failed opening '/116983' for inclusion (include_path='.:/usr/share/pear:/usr/share/php') in /home/virtualki/235714/wp-includes/class-wp.php on line 821
Prezydent Rafał Trzaskowski w Witkacym! - LXIV Liceum Ogólnokształcące im. St. I. Witkiewicza

Prezydent Rafał Trzaskowski w Witkacym!

Filip Żelichowski 7 lutego 2024

Szanowni Państwo,

mieliśmy ogromną przyjemność gościć w naszej szkole prezydenta Warszawy – pana Rafała Trzaskowskiego. Pan Prezydent chciał porozmawiać z młodzieżą o naszym mieście Warszawie – o tym jak się tu żyje i pracuje. Przedstawiciele klas wzięli udział w dyskusji, która odbyła się w bardzo miłej atmosferze. Jesteśmy niezmiernie wdzięczni za wizytę oraz dumni z zaangażowania naszych uczniów!