28 finał WOŚP w Witkacym

Filip Żelichowski 23 stycznia 2020

W niedzielę 12 stycznia WOŚP zagrał po raz pierwszy w Witkacym!
50 wolontariuszy zarejestrowanych w naszej szkole od samego rana kwestowało na ulicach Warszawy.
Naszą zbiórkę wspomagały także puszki stacjonarne: w Kawowcu, w Sady Cafe oraz pobliskim sklepie U Sąsiadów.
Wracający z miasta wolontariusze mogli w szkole, ogrzać się, zjeść (bardzo dziękujemy pizzerii Rudawka za pyszne pizze, a Rodzicom za kanapki i ciepłą zupę!) oraz wypić coś ciepłego.
Po południu zaczęliśmy liczenie pieniędzy, które trwało do późnych godzin wieczornych.
Dzięki tak ogromnemu zaangażowaniu zabraliśmy ponad 47 tys. złotych!
Warto zaznaczyć, ze ponad 3 tys. złotych uzyskaliśmy dzięki wewnątrzszkolnej licytacji!
Serdecznie dziękujemy wszystkim zaangażowanym, bez których organizacja sztabu by się nie powiodła: Dyrekcji, Nauczycielom (przede wszystkim Pani Kasi Czeczott-Łukasik oraz Panu Wojtkowi Łukasikowi, Rodzicom, Wolontariuszom, Absolwentom z szefową sztabu – Heleną Gauzą na czele, a także pracownikom szkoły: Panu Waldemarowi oraz Panu Sławkowi.

Mamy nadzieję, że za rok uda nam się z jeszcze większą mocą zagrać dla Orkiestry!

Helena Gauza (Szefowa Sztabu) oraz organizatorki: Maria Potrząsaj, Wika Wójcik, Maria Wójcik, Alicja Dąbkowska, Agata Wichniewicz i Zuzanna Kietlińska