Amelia i Janek wygrywają IV Konkurs „Ameryka mówi po hiszpańsku”

Filip Żelichowski 30 czerwca 2019

Uczniowie klasy 1D Amelia i Janek Krzysztof wygrali w IV Konkursie „Ameryka mówi po hiszpańsku” organizowanym przez liceum im. Jose Marti i objętym honorowym patronatem przez Ambasadę Chile w Polsce, Biuro ds. Edukacji przy Ambasadzie Hiszpańskiej, Mazowiecki Kurator Oświaty oraz Ośrodek Studiów Amerykańskich UW. W finale nasi uczniowie przygotowali i zaprezentowali komisji swoją pracę w j. hiszpańskim. Był to blog pt.: „Gabriela Mistral i Isabel Allende – różne czasy, różne drogi do sławy: pisarki na literackich szczytach”. Nagrody Amelii i Jankowi wręczyli: pani Aleksandra Ziach – Główny Specjalista w Wydziale Oświaty Urzędu Dzielnicy Bielany, pan Grzegorz Kość – dyrektor Ośrodka Studiów Amerykańskich UW oraz pan Zbigniew Ślęzakowski – dyrektor liceum im. Jose Marti.

Gratulacje!!!