Szanowni Rodzice, Drodzy Uczennice i Uczniowie

Filip Żelichowski 12 marca 2020

Informuję, że w porozumieniu z wicedyrektor p. Agnieszka Ciesielską podjęłam decyzję, że rada klasyfikacyjna po II trymestrze odbędzie się w najbliższy czwartek po odwołaniu decyzji o zamknięciu placówek oświatowych. Natomiast rada plenarna i zebrania/dzień otwarty z rodzicami odbędą się w najbliższy wtorek po radzie klasyfikacyjnej.

W związku z tym, że nie jesteśmy w stanie przewidzieć, jak długo będą zamknięte placówki oświatowe, może się zdarzyć, że w roku szkolnym 2019/2020 uczniowie będą klasyfikowani tylko dwukrotnie (Rozporządzenie Ministra Edukacji Narodowej z dnia 22 lutego 2019 r. w sprawie oceniania, klasyfikowana i promowania uczniów i słuchaczy w szkołach publicznych, poz. 373 ). Informuję również, że zobowiązałam nauczycieli do prowadzenia lekcji online. Kontakty z klasami/grupami powinny rozpocząć się w nadchodzącym tygodniu.

Jednocześnie informuję, że najprawdopodobniej w dniach 16-25 marca 2020 r. sekretariat będzie nieczynny.

Proszę kontaktować się ze mną lub z wicedyrektor Agnieszką Ciesielską poprzez e-dziennik.

Z poważaniem
Beata Zdanowicz