Warszawskie Repozytorium Pomysłów – Materiały do Pracy Zdalnej

Filip Żelichowski 18 marca 2020

Szanowni Państwo,

poniżej przesyłam informację odnośnie Warszawskiego Repozytorium Pomysłów – materiały do pracy zdalnej. Są to rekomendacje dla uczniów, nauczycieli oraz dyrektorów do wykorzystania w pracy zdalnej.

Grafiki osadzone w wiadomości zawierają odnośniki do repozytorium – odpowiednio do pobrania materiałów oraz do opublikowania materiałów w repozytorium. Link do artykułu na stronie Biura Edukacji:

Warszawskie Repozytorium Pomysłów – Materiały do Pracy Zdalnej

Prezentujemy Warszawskie Repozytorium Pomysłów – materiały do pracy zdalnej. Są to rekomendacje dla uczniów, nauczycieli oraz dyrektorów do wykorzystania w pracy zdalnej.

W związku z zawieszeniem zajęć dydaktyczno-wychowawczych zachęcamy nauczycieli, aby w najbliższym czasie wspierali uczniów w samodzielnej pracy w domu, w szczególności tych, którzy przygotowują się do tegorocznych egzaminów: ósmoklasisty, maturalnego oraz zawodowego.